V A T A X

Please Wait For Loading

05-091 Ząbki ul. Sikorskiego 33D vatax@vatax.pl

Księgowość internetowa - Vatax

    Lokalizacja
  • Home
  • Księgowość internetowa

Prosta księgowość online

Zyskaj czas na prowadzenie działalności. Niewątpliwym atutem naszej Kancelarii jest dostępność przez każdego zainteresowanego Klienta do własnych danych księgowych przez 24 godziny na dobę.

Skonfiguruj konto firmowe w kilka minut i od razu zacznij fakturowanie.

Przesyłaj dokumenty online – system zaksięguje je automatycznie, eliminując potencjalne błędy.

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Po 1989 r. na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej.  W konsekwencji oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi za to odpowiedzialność.

Elastycznie

Księgowość online w praktyce

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi internet oraz nowoczesne oprogramowanie internetowe.

Od Kancelarii otrzymacie Państwo swój indywidualny login, hasło i praktycznie z każdego punktu na globie, gdzie tylko dochodzi internet - można kontrolować swoją księgowość.

Klienci otrzymują zróżnicowaną, elastyczną ofertę, która dostosowana jest do indywidualnych preferencji. W ramach współpracy przygotowano pakiety obsługowe, różniące się ceną i ilością oferowanych usług, w taki sposób aby nasi klienci mogli wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania.

Plany

Polecamy następujące pakiety

RECENZJE

Co mówią o nas ludzie?

Zadowolony Klient

Marlena Michno

Jestem zachwycona już po paru miesiącach współpracy! Przede wszystkim pełen profesjonalizm, ale też przemiła obsługa<3

  • Doskonale!

Testimonials

Tracy Kostyra

Świetnie prowadzona księgowość, mam duży szacunek i zaufanie do zespołu Vatax, są niezłomni i niezawodni. Gorąco polecam!

  • Doskonale!

Vapers Liquides

Bardzo polecam firmę, miła i profesjonalna obsługa. Pozdrawiam cała ekipę 

  • Doskonale!

Marek Szymański

Serdecznie polecam 🙂 profesjonalne podejście do Klienta . Pełna pomoc przy wyborze formy opodatkowania jak i również wsparcie

  • Doskonale!

Dowiedz się więcej

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych.
Po 1989 r. na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej. 
W konsekwencji oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi za to odpowiedzialność. 

Doradca podatkowy to zawód zufania publicznego powołany ustawą o doradztwie podatkowym z 5 lipca 1996r.

Warunkiem wykonywania zawodu doradcy podatkowego jest posiadanie wysokich kwalifikacji - wyższego wykształcenia, wiedzy specjalistycznej, a także bogatego doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego prawa finansowego oraz innych dziedzin prawa. Ustawa korporacyjna każe doradcom podatkowym stale podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach, seminariach i szkoleniach. Poza szeroką wiedzą merytoryczną doradca podatkowy musi być nieskazitelnego charakteru a swoim postępowaniem dawać rękojmię prawidłowego wykonywania zawodu.

 

Prowadzenie obsługi prawno-podatkowej nie jest czynnością jednostronną wykonywaną tylko przez doradcę podatkowego. Doradca zrobi wszystko, aby sprawy Państwa firmy były prowadzone fachowo, ale nie osiągnie nić, jeśli Państwo nie będziecie mieli czasu na współpracę. Aby zoptymalizować działalność podatkową, doradca musi na bieżąco otrzymywać informacje mające wpływ na cały proces.

Wynagrodzenie za czynności doradcy podatkowego ustalane jest na podstawie umowy z klientem.

Przed nawiązaniem współpracy można zażądać od doradcy przedstawienia cennika usług. Brak jest jakichkolwiek uregulowań (prawa powszechnego i korporacyjnego), które zakreślałyby minimalne lub maksymalne kwoty za poszczególne czynności doradcy. Stąd doradcy sami opracowują cenniki, stosownie do rozmiaru prowadzonej działalności, zakresu usług i własnej odpowiedzialności oraz specyfiki ekonomicznej danego regionu kraju.