V A T A X

Please Wait For Loading

05-091 Ząbki ul. Sikorskiego 33D vatax@vatax.pl

O nas - Vatax

    Lokalizacja
  • Home
  • O nas
O nas

Kancelaria doradztwa podatkowego VATAX

Kancelaria doradztwa podatkowego VATAX została stworzona przez doradcę podatkowego, biegłego sądowego w dziedzinie podatków przy Sądzie Okręgowym w Warszawie wraz z grupą ludzi, którzy dysponując stosownymi uprawnieniami, doświadczeniem zawodowym zdobytym w firmach doradczych oraz spółkach prawa handlowego, zdecydowali się na prowadzenie działalności we własnym zakresie. Kancelaria jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług podatkowych i rachunkowych, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza firma proponuje Państwu zarówno usługi z zakresu doradztwa podatkowego jak i typowe usługi księgowe.

Nasza firma

Nasza firma proponuje Państwu zarówno usługi z zakresu doradztwa podatkowego jak i typowe usługi księgowe takie jak:
- Rejestracja firm
- Księgowość internetowa
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i rozchodów,
- Prowadzenie rejestrów VAT

Wysokie kompetencje pracowników naszej firmy potwierdzone niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami są gwarantem najwyższej jakości proponowanych usług.

Sprawy z zakresu doradztwa podatkowego prowadzone są przez właściciela firmy Wojciecha Gut, który posiada wpis na listę doradców podatkowych, a na stałe jest między innymi partnerem renomowanej Kancelarii Prawnej AKlegal - laureata ogólnopolskiego konkursu RISING STARS 2012, zorganizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo LEXISNEXIS oraz wielu firm doradczych w naszym kraju.

Wszyscy pracownicy posiadają kierunkowe wykształcenie uzyskane na renomowanych krajowych uczelniach. Uzupełnieniem oferty jest pełna gama usług z zakresu obsługi kadrowej i dokumentacji ZUS.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

RECENZJE

Co mówią o nas ludzie?

Zadowolony Klient

Marlena Michno

Jestem zachwycona już po paru miesiącach współpracy! Przede wszystkim pełen profesjonalizm, ale też przemiła obsługa<3

  • Doskonale!

Testimonials

Tracy Kostyra

Świetnie prowadzona księgowość, mam duży szacunek i zaufanie do zespołu Vatax, są niezłomni i niezawodni. Gorąco polecam!

  • Doskonale!

Vapers Liquides

Bardzo polecam firmę, miła i profesjonalna obsługa. Pozdrawiam cała ekipę 

  • Doskonale!

Marek Szymański

Serdecznie polecam 🙂 profesjonalne podejście do Klienta . Pełna pomoc przy wyborze formy opodatkowania jak i również wsparcie

  • Doskonale!

Dowiedz się więcej

Doskonały porządek w fakturach i rozliczeniach to marzenie każdego przedsiębiorcy, prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, pozwalające prowadzić finanse firmy online. Dzięki temu możesz skupić się na biznesie, a nie fakturach, dokumentach finansowych i ciągle zmieniających się przepisach księgowych.

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Po 1989 r. na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej.  W konsekwencji oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi za to odpowiedzialność.

Z pomocą doradcy podatkowego znajdziecie Państwo swoje miejsce na rynku zjednoczonej Europy. Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej spowodowało rewolucję w systemie prawnym naszego kraju, ukazując jednocześnie pewne możliwości, o których porozmawiać można z doradcą podatkowym.
Doradca podatkowy to gwarancja bezpiecznego rozwoju Państwa firmy. Współpraca z doradcą podatkowym zapewni bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy.
W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi element przewagi konkurencyjnej.
Doradca podatkowy podpisuje się i podaje swój numer wpisu na listę doradców na deklaracjach i zeznaniach podatkowych, przez 5 lat przechowuje kopie sporządzonych przez siebie dokumentów, a w razie błędu ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za wyrządzoną szkodę

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi internet oraz nowoczesne oprogramowanie internetowe.
Nasza firma wynajmuje w usłudze odpowiednie moduły oprogramowania, z których Klient korzysta za pośrednictwem sieci internet. Nasi Klienci mogą korzystać z modułów do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które poprzez internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez naszą firmę.
Dzięki pracy na jednej bazie danych, dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego naszego pracownika, który ma możliwość ich natychmiastowego zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy i całkowitą redukcję błędów powstających podczas wprowadzania danych do programu.

Od Kancelarii otrzymacie Państwo swój indywidualny login, hasło i praktycznie z każdego punktu na globie, gdzie tylko dochodzi internet - można kontrolować swoją księgowość. 

Na wizytę z kontrahentem czy urzędnikiem skarbowym nie zabiera się już sterty papierowych wydruków: wystarczy laptop podłączony do sieci. Dodatkowa zaleta to możliwość nadzorowania pracy naszej Kancelarii w „czasie rzeczywistym”. Ponadto mają Państwo pełną swobodę w wykorzystywania oprogramowanie zamieszczonego na naszych serwerach. Jest to dla naszych Klientów znaczne obniżenie kosztów, ponieważ nie ma już konieczności nabywania indywidualnych programów.

Księgowość online wprowadza finanse firmy na zupełnie inny, nowoczesny poziom. Korzystając z usługi, możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze i zyskując tym samym czas na rozwój swojej firmy. Dzięki temu nie utoniesz w papierach, a finanse swojej firmy będziesz miał zawsze pod ręką, w jednym miejscu.